Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kalników - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

225 000 zł1 524 m² 147,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana Lipowica, przemyśl | 15,24 ara Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem i są takie, które wybiera się sercem. Ta działka łączy jedno i drugie. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żurawica

Żurawica(Kalników + 20 km)

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! dom wolnostojący W samym centrum żurawicy! Lokalizacja: żurawica, ul. Pierwszej Dywizji Pancernej 1 (centrum) zaledwie 7 km od Przemyśla! Cena: 660 000 pln Agent.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 342 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana Kruhel Wielki, przemyśl 23,42 ara Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych części Przemyśla Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł3 572 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki rolne położone w dzielnicy Wilcze w Przemyślu przy ul. Szańcowej. Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 35,72 ara, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Orły(Kalników + 17 km)

669 000 zł255 m² 2 623,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 747 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu mieszkalnego położonego w miejscowości Orły k/przemyśla. Jest to budynek piętrowy posadowiony na przestrzennej działce o powierzchni 47, 47 ara, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł2 860 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość działka inwestycyjna położona przy ul. Sucharskiego w Przemyślu. Na działce prąd i studia z wodą. Działka z dostępem do mediów i do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Medyka

Medyka(Kalników + 15 km)

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Medyka, powiat przemyski, woj. podkarpackie - na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 70m2 usytuowany na działce o pow. 39 arów Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego przy osiedlu Glazera w Przemyślu ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł234,90 m² 4 299,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Apartamenty tatarska 4 jedyna taka inwestycja zlokalizowana w centrum miasta Przemyśla. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji: maj 2021 r. Opis lokalu usługowego Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalników

Kalników,podkarpackie

179 999 zł48 m² 3 711,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany w miejscowości Kalników, gmina Stubno, powiat przemyski. To idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju i ciszy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalników

Kalników,podkarpackie

130 000 zł140 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 451 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w urokliwej miejscowości Kalników, w powiecie przemyskim, województwo podkarpackie. To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kalników

Kalników,podkarpackie

379 000 zł160 m² 2 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący